<<  Kurumsal Kimlik  >>

 

OMEKSAN TREYLER; Damper ve dorse imalat Sektörde faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Omeksan Treyler" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Verdiği kaliteli hizmet ve imalat sonundaki her türlü desteğiyle müşterilerinin her zaman yanında olmaya kendisine düstur edinmiştir.

İmalatımızı kısaca sayacak olursak;

Dorse Damper, Havuz Damper,  Kaya Damper, (Hafriyat Damperi) 1360 Sal Dorse, (Kuru yük Treyleri) Leight Tipi 1360 Sal Dorse, Lowbet,  Kapaklı Damper, Kamyon Üstü Damper,  Kayar Perdeli Dorse, Silobas ve Akaryakıt tankerinden oluşmaktadır.

İmalatta kullandığımız malzemeler kesinlikle olması gereken standartları taşımaktadır.

Misyonumuz,

Üretimde ulaştığımız başarılı konumu sürekli geliştirerek Damper, Dorse ve Treyler imalatında ülkemizde en iyi olmak,  dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet şirketi olmak” tır.

Vizyonumuz,

Damper, Dorse ve Treyler imalatında  uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin  ihtiyaç ve taleplerini karşılamaktır.

 
A. Osman KURMA
Genel Müdür